Prodejna kol CUBE v Roudničce

 

Jmenuji se Radek Pejcha a rád bych Vám představil svou firmu KOLA-PEJCHA. Jednoduše a co nejvýstižněji řečeno: zabýváme se prodejem a servisem jízdních kol. V naší specializované prodejně si můžete vybrat jízdní kolo značky Cube i s doplňky.

kola-pejcha-prodejna

Máme kompletní horská, silniční i treková kola, celé kolo si u nás můžete nechat sestavit také přímo na míru. Dále vám nabízíme kompletní cyklistický servis na všechna kola. Klademe důraz na osobní přístup a poskytování služeb v maximální kvalitě.

KOLA-PEJCHA dělá přesně to, v čem mám dlouholeté zkušenosti a vynikající průpravu, za což vám jako majitel firmy ručím.

 

Od svých 12 let jsem závodil na kole, nejprve za pardubický tým, později na vojně v Rudé hvězdě Plzeň a nakonec přestoupil do cyklistického týmu Rudá hvězda Hradec Králové. V roce 1996 jsem svou závodní kariéru ukončil a protože jsem nechtěl opustit svět cyklistiky, začal jsem pracovat u profesionálního týmu Husquarna ZVVZ jako mechanik. Nesmím zapomenout zmínit své pozdější působení v profesionálním týmu PSK Whirpool Author v Hradci Králové. Pětkrát jsem se jako mechanik zúčastnil s reprezentačním týmem mistrovství světa. Během této éry mě velmi obohatila spolupráce se známými jezdci - Danilem Hondem, Jánem Svoradou, Romanem Kreuzigerem, Jensem Voightem, Tomášem Konečným nebo například Janem Hruškou. Postupně jsem dospěl k přesvědčení, že bych se mohl posunout dál a protože jsem chtěl nahlédnout i mimo profesionální sféru cyklistiky a být v kontaktu s lidmi, kteří se jízdě na kole věnují ve svém volném čase, rozhodl jsem se otevřít si vlastní obchod se servisem.

Firma KOLA-PEJCHA je tu pro vás všechny, které oslovil svět cyklistiky, ať už se jízdě na kole věnujete ve volném čase, na profesionální úrovni nebo se teprve na svou první jízdu na kole chystáte.